Sign In

NEF REZERVE YALIKAVAK Bodrum, Muğla 3.390.000,00₺ - 17.700.000,00₺

MUĞLA BODRUM YALIKAVAK
  • sq ft 124 m2- 382 m2
  • villa ve 3+1/2+1daireler Oda

Nef Reserve Yalıkavak’ın mimarisi için açılan yarışmaya dünyanın en iyi 3 mimarlık firması katıldı. Yarışmayı Kemer Country’nin de mimari tasarımcısı Torti Gallas kazanarak, Nef Reserve Yalıkavak’ın mimari tasarımına imza attı.

Proje

460 metre sahil ve 2.000 m2 kumsala sahip Nef Reserve Yalıkavak, Ege’nin büyüleyici doğasından ve masmavi denizinden ilham alıyor. Nef Reserve Yalıkavak’taki eviniz, Ege ruhuna uygun renklerde ve dokularda, tamamen doğal malzemelerle inşa edilecek. Terasınızdan ya da bahçenizden eşsiz gün batımını izleyecek, özenle tasarlanmış yemyeşil Ege bahçelerinde gezerken zeytin ve limon ağaçlarının kokusunu içinize çekeceksiniz.

Nef Reserve Yalıkavak, Bodrum’un en güzel noktalarından Yalıkavak’ta, 460 metre özel sahile sahip denize sıfır bir burunda sizi bekliyor.

Foldhome Reserve

Bir Nef keşfi Foldhome sistemi Yalıkavak’a geliyor. Evinizin içinde olmayan onlarca farklı alan Foldhome’la artık evinizin bir parçası . Dilediğiniz zaman rezerve ederek kullanabileceğiniz, her biri dünyaca ünlü farklı bir tasarımcının imzasını taşıyan kişiye özel oda ve alanlar Nef Reserve Yalıkavak’ta sizi bekliyor.

YALIKAVAK’A BANYAN TREE DOKUNUŞU

Dünyanın en iyi resort otellerine sahip olan Banyan Tree Otel Grubu’nun, Phuket, Maldivler, Seyşeller, Bali gibi dünyanın en özel noktalarının ardından Avrupa’da açacağı ilk otel Nef Reserve Yalıkavak’ta yer alacak. Böylece Nef Reserve Yalıkavak’taki evinize, lüksü ve konforu bir araya getiren Banyan Tree ayrıcalıkları da eklenecek.

Video

Projeye Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Service
Value for Money
Lokasyon
Cleanliness