Sign In

NEF ARSA ESKİŞEHİR-NEF ARSA ILGAZ-NEF ARSA CİTY 82

Nef ödemede kolaylık sağladığı bu projelerde %40-%50 peşin kalanı 36-49 ay vade ile ödeme imkanı sunuyor

50 metrekarelik arsa 52.000TL (Eskişehir)

100 metrekarelik arsa 104.000tl (Eskişehir)….50-450 metrekare arası arsa alanaları mevcut

City 82 için ise 75-720 metrekare arsa alanları mevcut ve 53.000-430.0000TL arası fiyat opsiyonları mevcut

Projeler 2026-2027 teslim sizde gecikmeden yerinizi alın en akıllı yatırım aracı olan arsa fırsatını kaçırmayın

TÜRKİYENİN İLK MARKALI ARSA PROJELERİNİ NEF GERÇEKLEŞTİRİYOR

Nef Arsa Eskişehir, termal havuz ve yürüyüş parkurları, doğayla iç içe egzersiz ve sosyal alanları, çocuklar için macera ve su parkları, her ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz çarşısı, Türkiye gayrimenkul sektörünün en yüksek kredi notuna sahip markası Nef tarafından hayata geçirilecek termal turizm tesisinin de içinde bulunduğu onlarca eşsiz özellik ile; size kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Eskişehir’in en zengin termal kaynaklarına sahip, geleceğin termal oteller bölgesinde kat karşılığı daire sahibi olacağınız sınırlı sayıda arsa fırsatını kaçırmayın.

Nef Arsa Ilgaz 230 parsel büyüklüğündeki proje, size hem çok değerli bir yatırım, hem de kuşların sesiyle, ağaçların yeşiliyle, çiçeklerin kokusuyla, kısacası doğayla baş başa kalacağınız bir yaşam imkanı sunuyor. Sosyal, spor, etkinlik, aktivite alanları, bisiklet ve yürüyüş parkurları, dalından toplanmaya hazır sebze ve meyve yetiştirilen bahçeler, Ilgaz dağına özgü endemik bitkilerle harmanlanmış sabun üretim atölyesi gibi size yeni dünyaların kapılarını açacak hobi atölyeleriyle hem doğayı hem de kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Arsa, bölgenin gelişim potansiyeline göre otoyol bağlantıları, eğitim, sağlık ve turizm yatırımları ile değerlenir.
Ekonomik dalgalanmalardan en az etkilenen, yenisi üretilemeyen ve zamansız yatırım aracı olan arsa, kolay el değiştirebilen yapısı ile hızlı ve pratik finansal kazanç imkanı sunar.

2.5 milyon metrekare arazi üzerine kurulu Türkiye’nin en büyük projesi Nef City 82. Tamamı tapulu arsalar ile şimdi yatırım yapmak için sizleri bekliyor

Projeye Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Service
Value for Money
Lokasyon
Cleanliness