Sign In

  • sq ft 2 metrekare ile 155 metrekare
  • 1+1/2+1/3+1 Oda

Kocaeli İzmit’te yeşiller arasında hayata geçirilecek Kavanya Koru projesinin detayları belli olmaya başladı.

KVN Yapı imzasıyla hayata geçirilecek Kavanya Koru projesinde 250 konut inşa edilecek. 6 blok tasarımı ile hayat bulacak projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipli dairler yatırımcılara sunulacak. Öte yandan projedeki konutların büyüklükleri 72 metrekare ile 155 metrekare arasında olacak şekilde tasarlanacak.

Lansman dönemine giren Kavanya Koru projesinde konut satışları başladı. Projedeki konut fiyatları ise 195 bin TL’den başlayarak konut tipi ve özelliğine göre yükseliyor. Öte yandan yatırımcılara kolay ödeme imkanları da sağlanıyor.

Yatırımcısına eşsiz doğa manzarası sunmaya hazırlanan Kavanya Koru projesinde 2020 Nisan itibariyle konut teslimlerinin yapılması hedefleniyor. İzmit’in Çayırköy Mahallesi’nde hayat bulacak proje, aynı zamanda göl manzarasını da yatırımcılarına sunacak.

Kavanya Koru projesinin yaşam alanında ise yatırımcının konforlu ve lüks bir hayat sürmesi adına çok sayıda imkan sağlanacak. Otopark ve güvenlik gibi temel donatıların yer alacağı projede yüzme havuzu, yeşil alan, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, oyun alanları gibi sosyal imkanlar da bulunacak.

Firma Adı:KVN Yapı

Telefon:0262 311 68 68

Web sitesi:http://www.kavanyakoru.com/

Projeye Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Service
Value for Money
Lokasyon
Cleanliness