Sign In

ARVEN MAHALL Kayseri, Melikgazi 530.000,00₺ - 1.266.000,00₺

KAYSERİ MELİKGAZİ KÖŞK
  • sq ft 135 m2
  • 2+1/3+1 Oda

Köşk 2 Blok 2+1, 3+1

HERKESİN HAYALİNDEKİ SİTE YAŞAMI

Modern mimari anlayışının günümüz teknolojisi ile buluştuğu Arven Mahall’de site konsepti, ayrıcalıklı hizmetleri, kendinizi ödüllendirebileceğiniz alanları ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanları sizin için tasarladık. Site konseptinin rahatlığıyla şimdi tanışacaksınız.

Mutluluğun anahtarını bir enstrümanın telinden çıkan ahenkli bir seste bulacak, üzerinizdeki negatif enerjinizi sabahın ilk ışıklarında ya da ofisten çıktıktan sonra serin akşam saatlerinde spor yaparak atacak, geleceğinizi emanet ettiğiniz aileniz için daha fazlasını burada bulacaksınız.

Hayatın amacı sizin için üretmek ve bunu insanlığa sunmaksa ya da hesabını düşünen güçlü bir yatırımcıysanız, bundan sonra daha iyi bir yaşam alanı sizin için hayal olmayacak. Çünkü Arven Mahall size ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazlasını tek çatı altında topladı.

Kira getirisi yüksek evlere sahip olmak her yatırımcının hayalidir. Biz de sizi bu hayalinize kavuşturmak istiyoruz. Yüksek kira getirili merkezi lokasyona sahip Arven Mahall daireleri sizin için hazırlanıyor.

 PROJEMİZ TESLİM AŞAMASINDADIR

Projeye Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Service
Value for Money
Lokasyon
Cleanliness