Sign In

ARVEN DOĞUYAKA Kayseri, Kocasinan 450.000,00₺ - 550.000,00₺

KAYSERİ KOCASİNAN BEYAZŞEHİR
  • 2,5+1/2+1 Oda

Beyazşehir 2 Blok 2+1, 2.5+1

ŞİMDİ EV SAHİBİ OL, YARISINI TESLİMDE ÖDE

Sadece 120.000 TL’den başlayan peşinat ve 2.750 TL’den başlayan aylık taksitler ile ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın. Üstelik Arven Finans ile esnek ödeme planı ve takas imkanları ile.

Arven Doğuyaka, günden güne değer kazanarak, Beyazşehir’de yükseliyor. Projemiz, çevre yoluna ve sağlık merkezlerine yakın, AVM, eğitim kurumları ve tramvay durağına ise yürüyüş mesafesinde. Toplam 176 dairenin yer aldığı Arven Doğuyaka, 2 bloktan oluşuyor ve sizlere nitelikli bir yaşam sunuyor.

Arven Doğuyaka’da çizgi dışı bütün detaylar, farklı gereksinim ve beğenilere seslenen seçenekleri ile size ve sevdiklerinize bir yaşam alanından beklediğiniz tüm kalite ve estetiği vadediyor.

Geniş bir oturma odası, işlevsel bir mutfak ile hareket alanının daha fazla olmasına olanak tanıyan Arven Doğuyaka; sizlere ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Arven Doğuyaka, size ferah ve aydınlık bir ortam ile harika yemekler için ilham verecek. Biz lezzet dolu, tatlı bir hayat için gerekli tüm malzemeleri hazırladık; gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

BANKA KREDİSİZ ALTERNATİF 45 AY VADE İMKANI

PROJEMİZ AĞUSTOS 2023 TESLİMDİR

Projeye Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Service
Value for Money
Lokasyon
Cleanliness